Kurzy

 

Naše kurzy se vždy zaměřují na určitou právní oblast a s ní spojenou terminologii. Dle dané oblasti se také věnujeme i souvisejícím gramatickým a jazykovým cvičením. Účastníci trénují přípravu různých dokumentů v angličtině, přesnost vyjadřování a pohotovost.

Obvykle je kurz rozdělen do tří až čtyř bloků po 90 minutách. V prvním bloku vás uvedeme do tématu, upozorníme vás na rozdíly oproti některým zahraničním právním úpravám dané oblasti. V druhém bloku se zaměříme na vybrané jazykové a gramatické jevy, v nichž se často chybuje. Ve třetím bloku trénujeme vlastní vyjadřování.

Tento popis je pouze orientační a kurzy vždy můžeme upravit na míru po pečlivém zvážení Vašich potřeb. Často se také tyto tři oblasti prolínají. Důraz ale vždy klademe na to, co se Vám bude hodit v praxi.

Pošlete nezávaznou poptávku

Forma
Jazykový audit

Podívejte se na naše kurzy

MERGERS AND ACQUISITIONS

Tento seminář účastníky provede přípravou podkladů pro fúze a akvizice, které se zpravidla připravují přímo v angličtině.

Více informací →

ZÁKON O OBCHODNÍCH KORPORACÍCH

Jednodenní seminář účastníky seznámí s novinkami, které zavádí zákon o obchodních korporacích, a vysvětlí, jak se vypořádat s novými termíny do angličtiny i novým obsahem daných právních institutů.

Více informací →